مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

کشور سوئد با توجه به شرایط مناسب خود یکی از مقاصد اصلی افراد برای زندگی می باشد. فلذا سالیانه افراد زیادی برای مهاجرت به سوئد اقدام می کنند. با بررسی روش های ورود به کشور سوئد می توان برترین گزینه را انتخاب کرد و برای روش برتر اقدام نمود.

1- ویزای توریستی کشور سوئد :

ویزای تریستی کشور یوئد همانند سایر کشورهای حوزه شینگن، به افرادی که موفق به اخذ ویزای توریستی سوئد می شوند، مجوز ورود و خروج به همه کشورهای حوزه این پیمان را می دهد. ماهیت ویزای توریستی، سپری کردن دوران مشخصی در خاک سوئد و خروج از کشور پس از مدت تعیین شده می باشد.
فلذا ویزای توریستی مجوز مناسبی برای ورود به یک کشور است ولی از آن بعنوان کسب اقامت دائم سوئد و یا سپری کردن دوران بیشتری نمی توان استفاده کرد.

2- ویزای کار کشور سوئد :

افراد در صورت اخذ دعوت نامه کاری از یک کارفرما در کشور سوئد می توانند برای ویزای کار این کشور اقدام نمایند. در صورتی که فرد دارای ویزای کار بتواند سه تا چهار سال بصورت پیوسته در سوئد کار قانونی و بصورت تمام وقت انجام دهد و مالیات های خود را در زمان های مقرر پرداخت کند می تواند اقامت دائم سوئد را دریافت کند.
روش ویزای کار، منطقی ترین و برترین برای کسب اقامت دائم سوئد می باشد ولی با توجه به سخت بودن مراحل اخذ این نوع ویزا، متقاضیان از طریق های دیگر از جمله ویزای تحصیلی برای اقامت دائم سوئد اقدام می نمایند.

3- ویزای تحصیلی کشور سوئد :

کشور سوئد جزو مقاصد اصلی دانشجویان ایرانی می باشد و سالیانه دانشجویان زیادی برای ادامه تحصیل روانه کشور سوئد می شوند. از سال 2011 قوانین تحصیلی و نظام آموزشی کشور سوئد دستخوش تغییرات عمده ای شد که می توان به هزینه تحصیل در این کشور اشاره کرد. فلذا از این تاریخ به بعد دانشجویان برای تحصیل مستلزم پرداخت هزینه می باشند.
لازم بذکر است، در صورتی که دانشجویان نظر استاد راهنما خود را جلب کنند می توانند برای مقطع دکترا پذیرش گرفته و از شرایط و خدمات دانشگاه بهره مند شوند. دکترا در کشور سوئد کار بحساب می آید و دانشجویان به ازای تحصیل خود ماهیانه حقوق دریافت می کنند.
پروسه ویزای تحصیلی کشور سوئد یکی از برترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد و دانشجویان پس از تحصیل می توانند از تبدیل ویزاهای موجود اقدام نمایند.
اخذ نمایندگی از بسیاری دانشگاه ها و مراکز معتبر جهان، ارائه صدها پرونده موفق به چندین سفارت کشورهای مختلف دنیا و ایجاد رابطه مبتنی بر رضایت قلبی و اطمینان خاطر موکلین عزیز همواره بزرگترین افتخار موسسه آریانا پارس بوده و سرلوحه عملکرد آتی آن نیز خواهد بود.

مهاجرت به سوئد

/ 0 نظر / 11 بازدید